Megáldották a mátészalkai templomot
Külső és belső felújítás után áldotta meg Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök a mátészalkai Szent József-templomot december 18-án, advent negyedik vasárnapján.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Külső és belső felújítás után áldotta meg Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök a mátészalkai Szent József-templomot december 18-án, advent negyedik vasárnapján.