Egészségügyi dolgozókat áldottak meg a debreceni Megtestesülés templomban
Egészségügyi dolgozók megáldására került sor október 22-én a debreceni Megtestesülés templomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Egészségügyi dolgozók megáldására került sor október 22-én a debreceni Megtestesülés templomban.