Jézus Krisztus valóság! – Kateketikai szakmai napot tartottak Egerben
Érseki szentmisével kezdődött a főegyházmegyei kateketikai szakmai nap november 16-án Egerben. A program mottója ez volt: „…erősödjetek meg az Úrban!” (Ef 6,10).
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Érseki szentmisével kezdődött a főegyházmegyei kateketikai szakmai nap november 16-án Egerben. A program mottója ez volt: „…erősödjetek meg az Úrban!” (Ef 6,10).