Terasznyitó ünnepséget tartottak a székesfehérvári Barátok kávézójában
Április 12-én új terméket is bemutattak a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum díszudvarán, ahol Spányi Antal püspök és Róth Péter alpolgármester köszöntötte a vendégeket.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Április 12-én új terméket is bemutattak a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum díszudvarán, ahol Spányi Antal püspök és Róth Péter alpolgármester köszöntötte a vendégeket.