Testvérpár ünnepelte együtt jubileumi szentmiséjét Szombathelyen
Június 16-án, vasárnap este két testvér, Molnár János és Molnár Árpád mutatott be gyémánt- és aranymisét a szombathelyi Sarlós Boldogasszony-székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Június 16-án, vasárnap este két testvér, Molnár János és Molnár Árpád mutatott be gyémánt- és aranymisét a szombathelyi Sarlós Boldogasszony-székesegyházban.