A Szombathelyi Egyházmegye hitoktatóinak tartottak Veni Sancte szentmisét – KÉPRIPORT
A Szombathelyi Egyházmegye hitoktatói és számos pap volt jelen augusztus 30-án az egyházmegye évnyitó szentmiséjén, amelyet Székely János megyéspüspök celebrált.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Szombathelyi Egyházmegye hitoktatói és számos pap volt jelen augusztus 30-án az egyházmegye évnyitó szentmiséjén, amelyet Székely János megyéspüspök celebrált.