Hirdetés:

• Októbertől Szentlélek Szemináriumot szeretnénk szervezni. Bővebb információt a szórólapokon találnak, vagy Gyarmati Mónika hitoktatótól kérhetnek.
  • Beteglátogatás: Kedves Testvérek, aki tud olyan idős betegről, aki egészségi állapota miatt nem tud a szentmisén részt venni, de szeretne gyónni, áldozni, jelentkezzen az irodában.
  • Szerdánkánt 16:30 – 17-30-ig a Szent István templomban a régebb óta fiatalok számára a Szentek életéről katekézis előadást tartunk. Ezt követően 17:30-tó Rózsafűzér imádkozás, 18 órától szentmise lesz. Szeretettel várunk minden érdeklőt.
  • Minden hónap második péntekén a 18 órai szentmise után felnőtt hittanórát, katekézist tartunk. A következő időpont: október 11.
  • Nyőgér István vezetésével Taizei dalok szólóének tanulására lesz lehetőség október 4-én pénteken 17 órától a Szent István templom hittan termébe. A 18 órai szentmisét követően Imaórát tartunk a Noé Bárkája zenekar közreműködésével.
  • 2024 október 18-án pénteken az adonyi Római Katolikus Plébánia hívei sok szeretettel várják a százhalombattai testvéreket. 17:30-tól szentmise, majd a templom rövid ismertetése. A program agapével zárul.
  • Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek, hogy 2025 évre Ferenc pápa meghirdette a 27. rendes Jubileumi Szentévet. Ez alkalomból egyházközségünkben 2025.05.19-26-ig Rómába indítunk buszos zarándokutat, melynek kelkivezetője Arany Ferenc plébános lesz. Útvonal: Assisi, Padova, Róma, vissza pedig Ravennán keresztül érkezünk haza. Pápai audiencia is szerepel a programban. Mindennap lehetőségünk lesz szentmisén részt venni. Az utazás, szállás, napi kétszeri étkezés és a belépők díja 400 ezer ft és 80€. December 29- ig kellene befizetni a zarándoklat díjának 40 százalékát, 04.19-ig a fennmaradó összeget. Utasbiztosítás kötésére is van lehetőség. Előzetes jelentkezéseket az egyházközség irodájában, illetve Lengyák Brigittánál, a 30/ 913-22 93-as telefonszámon, brigilengyak@gmail.com email címen lehet leadni. További információt a Zarándoklatról, a hirdetőtáblára kihelyezett plakáton találnak!

KÉSZ százhalombattai szervezetének hirdetései:

• 2024 október 6-án, az Aradi Vértanúk emléknapján 17:30-tól megemlékezést tartanak a Szent László téren.
  • A KÉSZ százhalombattai szervezete 2024. október 12-én családi napot szervez. Gyülekező 10 órakor a téglagyári keresztnél.
  • A KÉSZ százhalombattai szervezete szervezésében 2024. október 18-án pénteken 18 órától az Óvárosi Közösségi házban Dr. Molnár Imre tart előadást Esterházy János élete és mártírhalála címmel. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.