Ezüstmisét ünnepeltek a Szilágy megyei Kárásztelken
Július 5-én, pappá szentelésének 25. évfordulóján tartotta ezüstmiséjét szülőfalujának katolikus templomában Kovács F. Zsolt várad-újvárosi plébános.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 5-én, pappá szentelésének 25. évfordulóján tartotta ezüstmiséjét szülőfalujának katolikus templomában Kovács F. Zsolt várad-újvárosi plébános.