A bátaszéki templom jubileumát ünnepelték
Kettős jubileumot ünnepeltek a bátaszéki hívek október 4-én. A Tolna megyei kisváros plébániáját 300 éve alapították, templomát pedig 115 éve szentelték fel.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kettős jubileumot ünnepeltek a bátaszéki hívek október 4-én. A Tolna megyei kisváros plébániáját 300 éve alapították, templomát pedig 115 éve szentelték fel.