A Budapesti Görögkatolikus Helynökség is bekapcsolódott a böjti futásba – KÉPRIPORT
Március 19-én 10 órára invitálta Jaczkó Sándor helynök a Budapesten és környékén lakó futni vágyó kicsiket és nagyokat a kispesti Önkormányzati Sporttelepre.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Március 19-én 10 órára invitálta Jaczkó Sándor helynök a Budapesten és környékén lakó futni vágyó kicsiket és nagyokat a kispesti Önkormányzati Sporttelepre.