A burmai egyház növekedett a legfojtogatóbb elnyomás idején is
„Több évtizedes szenvedés után beléptünk a remény időszakába” – mondta Charles Maung Bo burmai bíboros a londoni westminsteri székesegyházban bemutatott szentmisén május 12-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
„Több évtizedes szenvedés után beléptünk a remény időszakába” – mondta Charles Maung Bo burmai bíboros a londoni westminsteri székesegyházban bemutatott szentmisén május 12-én.