A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye búcsúját ünnepelték Máriapócson
Július 31-én, vasárnap Máriapócson ünnepelték a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye búcsúját, amelynek szentmiséjét Bosák Nándor, az egyházmegye nyugalmazott püspöke mutatta be.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 31-én, vasárnap Máriapócson ünnepelték a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye búcsúját, amelynek szentmiséjét Bosák Nándor, az egyházmegye nyugalmazott püspöke mutatta be.