A debreceni Szent György-templom új, de ősi hangzású orgonával gazdagodott
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök a debrecen-józsai Szent György-templom búcsúi szentmiséjén, április 28-án megáldotta a templom új orgonáját.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök a debrecen-józsai Szent György-templom búcsúi szentmiséjén, április 28-án megáldotta a templom új orgonáját.