A fiú–lány kapcsolat volt az idei szatmári egyházmegyei ifjúsági találkozó témája
Száznyolcvan fiatal vett részt szeptember 21-én, szombaton a nagymajtényi Nagyboldogasszony-plébánián rendezett egyházmegyei ifjúsági találkozón.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Száznyolcvan fiatal vett részt szeptember 21-én, szombaton a nagymajtényi Nagyboldogasszony-plébánián rendezett egyházmegyei ifjúsági találkozón.