A főegyházmegyei rózsafüzér társulatok tagjai találkoztak Egerben
Ternyák Csaba érsek újévi körlevelében hirdette meg a találkozót, melyre május 13-án került sor az Egri Főegyházmegye papsága és a rózsafüzér társulatok tagjainak részvételével.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ternyák Csaba érsek újévi körlevelében hirdette meg a találkozót, melyre május 13-án került sor az Egri Főegyházmegye papsága és a rózsafüzér társulatok tagjainak részvételével.