A győri Szent Imre-templom fölszentelése évfordulóját ünnepelték
Június 3-án, a győri Szent Imre-templom felszentelésének 76. évfordulóján Bognár István városplébános, püspöki irodaigazgató mutatott be ünnepi szentmisét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Június 3-án, a győri Szent Imre-templom felszentelésének 76. évfordulóján Bognár István városplébános, püspöki irodaigazgató mutatott be ünnepi szentmisét.