A győri Szent Kamillus-templomban köszöntötték a missziós keresztet
Május 2. és 5. között a 2020-as Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra való felkészülés jegyében a győri Szent Kamillus-templomba látogatott a missziós kereszt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Május 2. és 5. között a 2020-as Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra való felkészülés jegyében a győri Szent Kamillus-templomba látogatott a missziós kereszt.