A Hajdúdorogi Főegyházmegye iskoláinak idei jelmondata: „Szeretettel közeledjetek!”
Szeptember 1-jén tanévnyitó püspöki Szent Liturgiára várták a diákokat és pedagógusokat Debrecenbe, az Attila téri főszékesegyházba.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 1-jén tanévnyitó püspöki Szent Liturgiára várták a diákokat és pedagógusokat Debrecenbe, az Attila téri főszékesegyházba.