A Hajdúdorogi Főegyházmegyébe érkezik a missziós kereszt
Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus missziós szimbóluma szeptember 17. és 27. között állomásozik majd a Hajdúdorogi Főegyházmegyében.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus missziós szimbóluma szeptember 17. és 27. között állomásozik majd a Hajdúdorogi Főegyházmegyében.