A házasság napját ünnepelték Székesfehérváron
A házasságot ünnepelték február 11-én Székesfehérváron a ciszterci Szent István Gimnáziumban az egyházmegyei családpasztorációs iroda szervezésében, a házasság hete rendezvénysorozatához kapcsolódva.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A házasságot ünnepelték február 11-én Székesfehérváron a ciszterci Szent István Gimnáziumban az egyházmegyei családpasztorációs iroda szervezésében, a házasság hete rendezvénysorozatához kapcsolódva.