A házasságot ünnepelték Veszprémben
Mintegy ötven házaspár vett részt február 18-án a veszprémi Házasság Ünnepén, amelyet a Veszprémi Főegyházmegye Családpasztorációs Irodája szervezett. A rendezvényen Márfi Gyula érsek mondott köszöntőt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Mintegy ötven házaspár vett részt február 18-án a veszprémi Házasság Ünnepén, amelyet a Veszprémi Főegyházmegye Családpasztorációs Irodája szervezett. A rendezvényen Márfi Gyula érsek mondott köszöntőt.