A Kármelhegyi Boldogasszonyt köszöntötték Keszthelyen
Kármelhegyi Boldogasszony-búcsút ünnepeltek július 17-én a keszthelyi Kis Szent Teréz-bazilikában. Az ünnepi szentmise főcelebránsa és szónoka Varga Lajos váci segédpüspök volt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kármelhegyi Boldogasszony-búcsút ünnepeltek július 17-én a keszthelyi Kis Szent Teréz-bazilikában. Az ünnepi szentmise főcelebránsa és szónoka Varga Lajos váci segédpüspök volt.