A kereszténység a kezdetek óta jelen van Indiában – Missziós előadás Szentgotthárdon
Az indiai kereszténységről tartott október 4-én előadást Fernandes Loyd verbita szerzetes a szentgotthárdi Refektóriumban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az indiai kereszténységről tartott október 4-én előadást Fernandes Loyd verbita szerzetes a szentgotthárdi Refektóriumban.