A Könnyező Szűzanyát köszöntötték a győri Káptalandombon
Február 17-én rózsafüzér imádsággal, főpásztori szentmisével és gyertyás körmenettel köszöntötték a Könnyező Szűzanyát a Káptalandombon. A szertartást Veres András megyéspüspök vezette.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Február 17-én rózsafüzér imádsággal, főpásztori szentmisével és gyertyás körmenettel köszöntötték a Könnyező Szűzanyát a Káptalandombon. A szertartást Veres András megyéspüspök vezette.