A közösség öröme – Jubileumot ünnepelt a pécsi Néri Szent Fülöp Antióchia
Február 11-én körülbelül százan ünnepeltek egész napon át Pécsett, a Ciszterci Nagy Lajos Gimnázium dísztermében. Tíz éve bontott zászlót a városban az Antóchia mozgalom.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Február 11-én körülbelül százan ünnepeltek egész napon át Pécsett, a Ciszterci Nagy Lajos Gimnázium dísztermében. Tíz éve bontott zászlót a városban az Antóchia mozgalom.