A magyar-lengyel barátság napját ünnepelték a Szent István-bazilikában
A magyar-lengyel barátság napja ünnepségsorozat keretében Erdő Péter bíboros március 19-én délelőtt szentmisét mutatott be a Szent István-bazilikában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A magyar-lengyel barátság napja ünnepségsorozat keretében Erdő Péter bíboros március 19-én délelőtt szentmisét mutatott be a Szent István-bazilikában.