A Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyház búcsúját ünnepelték Nyíregyházán
A nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyház búcsúját ünnepelték október 8-án. A szentmise főcelebránsa Ternyák Csaba egri érsek volt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyház búcsúját ünnepelték október 8-án. A szentmise főcelebránsa Ternyák Csaba egri érsek volt.