A megszentelt élet éve lezárása a Nagybecskereki Egyházmegyében
A Nagybecskereki Egyházmegyében február elsején, Gyertyaszentelő Boldogasszony napjának vigíliáján zárta le a megszentelt élet évét Német László megyéspüspök, verbita szerzetes.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Nagybecskereki Egyházmegyében február elsején, Gyertyaszentelő Boldogasszony napjának vigíliáján zárta le a megszentelt élet évét Német László megyéspüspök, verbita szerzetes.