A megszentelt élet évéhez kapcsolódva rendeztek koncertet a mosonszentmiklósi templomban
A mosonszentmiklósi plébániai esték keretében a Szent II. János Pál pápa ének- és zenekar adott koncertet november 20-án a Szent Miklós-templomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A mosonszentmiklósi plébániai esték keretében a Szent II. János Pál pápa ének- és zenekar adott koncertet november 20-án a Szent Miklós-templomban.