A menny kapujában – Elhelyezték a nyíregyháza-borbányai görögkatolikus templom alapkövét
Pünkösdvasárnap, május 31-én megszentelték és ünnepélyesen elhelyezték az épülő nyíregyháza-borbányai görögkatolikus templom alapkövét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Pünkösdvasárnap, május 31-én megszentelték és ünnepélyesen elhelyezték az épülő nyíregyháza-borbányai görögkatolikus templom alapkövét.