A mobiltelefon elveheti a szabadságotokat! – Gimnazistákkal találkozott a pápa
Április 13-án, szombaton délben a VI. Pál aulában fogadta a Szentatya a római Visconti-gimnázium diákjait és tanáraikat.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Április 13-án, szombaton délben a VI. Pál aulában fogadta a Szentatya a római Visconti-gimnázium diákjait és tanáraikat.