A nagyváradi püspöki kápolna búcsúját ünnepelték
Borromeo Szent Károly ünnepén, november 4-én Böcskei László megyéspüspök búcsús szentmisét mutatott be az egyházmegye papságával, szerzeteseivel együtt a nagyváradi püspöki palota kápolnájában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Borromeo Szent Károly ünnepén, november 4-én Böcskei László megyéspüspök búcsús szentmisét mutatott be az egyházmegye papságával, szerzeteseivel együtt a nagyváradi püspöki palota kápolnájában.