A nyíregyháza-kertvárosi görögkatolikus templom búcsúünnepe
Szeptember 16-án ünnepelte templomának búcsúját a görögkatolikus egyházközség Nyíregyháza-Kertvárosban. A templomot huszonegy éve, keresztfelmagasztalás ünnepén szentelték fel.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 16-án ünnepelte templomának búcsúját a görögkatolikus egyházközség Nyíregyháza-Kertvárosban. A templomot huszonegy éve, keresztfelmagasztalás ünnepén szentelték fel.