A nyolc boldogságról beszélt Udvardy György az idei év utolsó püspöki katekézisén
December 20-án az esti szentmise után Jézus Krisztus uralma: a boldogságok címmel folytatódott a püspöki katekézis a pécsi Dóm Kőtárban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
December 20-án az esti szentmise után Jézus Krisztus uralma: a boldogságok címmel folytatódott a püspöki katekézis a pécsi Dóm Kőtárban.