A pápa az amerikai vezetőktől szolidaritást és egyenlőséget kér
Jólét és egyenlőség, szolidaritás és testvériség: ezt kéri Ferenc pápa üzenetében, amelyet a Panamában zajló 7. pánamerikai csúcstalálkozóra küldött – tájékoztat a Vatikáni Rádió.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Jólét és egyenlőség, szolidaritás és testvériség: ezt kéri Ferenc pápa üzenetében, amelyet a Panamában zajló 7. pánamerikai csúcstalálkozóra küldött – tájékoztat a Vatikáni Rádió.