A pécsi egyházmegyei intézmények igazgatóinak találkozója
Udvardy György megyéspüspök jelenlétében zajlott a pécsi egyházmegyei intézmények igazgatóinak találkozója szeptember 30-án, a pécsi Magtár Látogatóközpontban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Udvardy György megyéspüspök jelenlétében zajlott a pécsi egyházmegyei intézmények igazgatóinak találkozója szeptember 30-án, a pécsi Magtár Látogatóközpontban.