A pécsi Szent Imre-templom búcsúját ünnepelték a pálosok
November 6-án, hétfőn a pálos templom búcsúünnepét Szent Imre tiszteletére bemutatott szentmisével ülte meg a pécsi közösség.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 6-án, hétfőn a pálos templom búcsúünnepét Szent Imre tiszteletére bemutatott szentmisével ülte meg a pécsi közösség.