A Szent Imre-plébánia első templombúcsúját ünnepelték Nyíregyházán
Az újonnan alakult Szent Imre-plébánia első templombúcsúját tartották Nyíregyháza-Jósavárosban november 8-án, vasárnap. A plébániaközösség tagjainak beszámolója.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az újonnan alakult Szent Imre-plébánia első templombúcsúját tartották Nyíregyháza-Jósavárosban november 8-án, vasárnap. A plébániaközösség tagjainak beszámolója.