A Szent Márton-templomban folytatódott a stációs szentmisejárás Szombathelyen
Március 2-án a szombathelyi Szent Márton-templomban tartották a hagyományos stációs szentmisét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Március 2-án a szombathelyi Szent Márton-templomban tartották a hagyományos stációs szentmisét.