A Szent Mór Iskolaközpont diákjai készítettek díszeket a Pécsi Egyházmegye karácsonyfájára
A pécsi Szent Mór Iskolaközpont képzőművészeti tagozatának tanulói és tanárai készítették az egyházmegye Dóm téren felállított karácsonyfájára a díszeket.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A pécsi Szent Mór Iskolaközpont képzőművészeti tagozatának tanulói és tanárai készítették az egyházmegye Dóm téren felállított karácsonyfájára a díszeket.