A Szeretet képmásai vagyunk – Búcsúi szentmise Nagyrécsén
150 éve, 1870-ben szentelték fel a nagyrécsei Szent László-templomot, melynek búcsúnapján Varga László megyéspüspök celebrált ünnepi szentmisét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
150 éve, 1870-ben szentelték fel a nagyrécsei Szent László-templomot, melynek búcsúnapján Varga László megyéspüspök celebrált ünnepi szentmisét.