A szőgyei templom felszentelése (2016. április 3., vasárnap)
Április 3-án, vasárnap Szőgyén 16 órakor Pápai Lajos győri megyéspüspök felszenteli az újonnan épült Szent II. János Pál-templomot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Április 3-án, vasárnap Szőgyén 16 órakor Pápai Lajos győri megyéspüspök felszenteli az újonnan épült Szent II. János Pál-templomot.