A találkozás helye – Templombúcsú Rákosligeten
Október 7-én tartotta templombúcsúját a rákosligeti Magyarok Nagyasszonya-plébániatemplom közössége. Molnár Miklós plébániai kormányzó beszámolóját adjuk közre.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Október 7-én tartotta templombúcsúját a rákosligeti Magyarok Nagyasszonya-plébániatemplom közössége. Molnár Miklós plébániai kormányzó beszámolóját adjuk közre.