Adventi gyertyagyújtás és rendőrökért ajánlott mise Szegeden
November 29-én este Szeged főterén meggyújtották az első adventi gyertyát, az alsóvárosi ferences templomban pedig szentmisét mutattak be a rendvédelmi szolgálatot ellátókért.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 29-én este Szeged főterén meggyújtották az első adventi gyertyát, az alsóvárosi ferences templomban pedig szentmisét mutattak be a rendvédelmi szolgálatot ellátókért.