Adventi készülődés és könyvbemutató Veszprémben
November 29-én meggyújtották az első gyertyát Veszprémben, a bazilika előtti téren, november 30-án pedig az Érsekségi Turisztikai Központ kávéházában bemutatták az Életteli magány című könyvet.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 29-én meggyújtották az első gyertyát Veszprémben, a bazilika előtti téren, november 30-án pedig az Érsekségi Turisztikai Központ kávéházában bemutatták az Életteli magány című könyvet.