„Akarsz-e örömet okozni Istennek?” – Hitoktatói továbbképzést tartottak Kaposváron
Március 23-án hitoktatói továbbképzést tartottak a Kaposvári Egyházmegyében. Az alkalom közös szentmisével kezdődött, melyet Varga László megyéspüspök celebrált.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Március 23-án hitoktatói továbbképzést tartottak a Kaposvári Egyházmegyében. Az alkalom közös szentmisével kezdődött, melyet Varga László megyéspüspök celebrált.