Apor-év kezdődik a Győri Egyházmegyében
Pápai Lajos megyéspüspöknek az újév alkalmával írott körlevelét, amelyben a 2015-ös Apor-évet is meghirdeti, január 1-jén a Győri Egyházmegye valamennyi templomában felolvassák.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Pápai Lajos megyéspüspöknek az újév alkalmával írott körlevelét, amelyben a 2015-ös Apor-évet is meghirdeti, január 1-jén a Győri Egyházmegye valamennyi templomában felolvassák.