Április végén nyitják meg a felújított temesvári dómot
Április végén nyitja meg kapuit a hívek és a látogatók előtt a felújított temesvári Szent György-székesegyház – közölte április 6-án a romániai város polgármesteri hivatala az MTI-vel.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Április végén nyitja meg kapuit a hívek és a látogatók előtt a felújított temesvári Szent György-székesegyház – közölte április 6-án a romániai város polgármesteri hivatala az MTI-vel.