Aranymisét ünnepeltek Aradon
Július 4-én, vasárnap az arad-belvárosi római katolikus templomban ünnepelték Sándor Tivadar arad-gáji, szentpáli és sofronyai plébános aranymiséjét – adta hírül a Nyugati Jelen.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 4-én, vasárnap az arad-belvárosi római katolikus templomban ünnepelték Sándor Tivadar arad-gáji, szentpáli és sofronyai plébános aranymiséjét – adta hírül a Nyugati Jelen.