Átadták a Görögkatolikus Metropólia új hivatalát Debrecenben
Átadták és megáldották a Görögkatolikus Metropólia és a Hajdúdorogi Főegyházmegye székházát április 29-én Debrecenben. Az ünnepi eseményen Erdő Péter bíboros, prímás mondott homíliát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Átadták és megáldották a Görögkatolikus Metropólia és a Hajdúdorogi Főegyházmegye székházát április 29-én Debrecenben. Az ünnepi eseményen Erdő Péter bíboros, prímás mondott homíliát.